בלוג פארילן

כל מה שמעניין באמת
ציפוי פארילן ביצוע על ידי מיקור חוץ לעומת ביצוע בתוך הארגון

ציפוי פארילן: ביצוע על ידי מיקור חוץ לעומת ביצוע בתוך הארגון

ציפוי פארילן הינו חלק חיוני במוצרי אלקטרוניקה, מכשירים רפואיים ורכיבים רבים מתחום הבטחון, יישום הציפוי יכול להתרחש בדרך כלל בתוך הארגון או על ידי צד שלישי ייעודי. ההבנה איזה מהאפשרויות מתאימה לארגון היא המפתח להבטחת מוצר סופי יעיל, זול ואמין. מה ניתן לצפות מביצוע ציפויי פארילן בתוך הארגון ומה ניתן לצפות מביצוע על-ידי מיקור חוץ?

אלקטרוניקה מוקשחת על ידי ציפוי פארילן

מוצרים מוקשחים מחוזקים על ידי תהליכים שונים כדי להבטיח עמידות טובה יותר ושימוש ממושך בתנאי הפעלה המאופיינים בשחיקה רבה. תנאים אלה קיימים עבור מוצרי תעופה וחלל, כלי רכב, מוצרים מסחריים, מוצרים רפואיים וצבאיים, הדורשים ביצועים אמינים בסביבות פונקציונליות שונות הכוללות:

כמה עולה ציפוי פארילן

מהם הגורמים והשיקולים בחישוב עלות ציפוי הפארילן?

כולם אוהבים את תכונות ההגנה שציפוי הפארילן מעניק. תכונות עמידות הפארילן כנגד חומרים ממיסים ולחות, החוזק הדיאלקטרי המצוין, ומתן כיסוי אחיד לחלוטין, מספיקים כדי לגרום לכל מהנדס לקפוץ משמחה. השאלה שעולה מיד לאחר מכן היא, "כמה עולה ציפוי הפארילן?"

נקודות להתייחסות שיש לשים לב

נקודות שחשוב להתייחס אליהם כאשר מחפשים חברה לציפוי קונפורמי

כמו בעבודה עם כל חברה שמסייעת לעסק שלך לבצע את עבודתו באופן מיטבי, תרצה לוודא שספק הציפוי הקונפורמי שלך אמין ויכול לספק תוצאות איכותיות.

שאלות להתייחסות

שאלות שכדאי לשאול ספקי ציפוי קונפורמי

בניסיון להעריך את הביצועים והיכולות של ספק הציפוי הקונפורמי, תוכל לשאול מספר שאלות כדי לקבל את המידע הנחוץ לך.

חומרים כימיים להסרת ציפוי פארילן

אילו חומרים כימיים מסירים פארילן?

ציפוים קונפורמיים מספקים הגנה אמינה למשטחי מצע של לוחות מעגלים מודפסים (PCB) ורכיביהם החשמליים. עם זאת, לפעמים צריך להסיר ציפוים אלה על מנת לבצע תיקונים או מסיבות אחרות. ניתן להסיר חומרי ציפוי רבים בעזרת שחיקה, טכניקות מכניות ותרמיות ופלזמה, אך שיטות כימיות הן בדרך כלל הפופולריות ביותר להסרת ציפוים קונפורמיים..

ציפוי פארילן ישראל

ציפוי פארילן - הדבקה וניקוי

ציפויי פארילן קונפורמיים נועדו לספק הגנה כימית וחשמלית יעילה, הגנה על מכלולי מעגלים אלקטרוניים מורכבים, מפני לחות ואדים, ושמירה על ביצועים יעילים במצבי תפעול תובעניים. היצמדות יעילה של פארילן לפני השטח של התשתית הינה הכרחית, על מנת שיתרונותיו הרבים יתקיימו.

תכונות חשמליות לציפוי פארילן​

הסרה, עיבוד ותיקון של ציפוי פארילן

היתרונות של פארילן כציפוי קונפורמי ידועים היטב. הוא עמיד בחום, קור, לחות ולחץ כמו גם בפני תרסיס מלח, חשמל וממיסים שלא יכולים לחדור דרכו. למרות שתכונות אלה של הפארילן מסייעות לבחירה בו בשימוש כציפוי קונפורמי, הן גם מציגות אתגרים ברורים, במיוחד בכל הנוגע להסרה, עיבוד מחדש ותיקון.

תהליך מיסוך עם פארילן - חומרים ושיטות

שיקוע פארילן מתרחש ברמה המולקולרית. החומר מיושם בטמפרטורת החדר באמצעות תהליך שיקוע האדים הכימיים, העובי האופייני של הסרט הקונפורמי של פארילן הוא בטווח המיקרונים.

טיפולי לפני השטח לפני ציפוי פארילן - רכיבים חיוניים לציפוי מקדים

טיפולי לפני השטח לפני ציפוי פארילן - רכיבים חיוניים לציפוי מקדים

הידבקות לא תקינה של פארילן שוללת רבות מהתכונות הפונקציונליות החשובות ביותר של הציפוי, כולל חוזק דיאלקטרי ועמידות בפני השפעות של כימיקלים, חומרים קורוזיביים ולחות.